ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty

 

Zmieniłeś zdanie? Masz prawo zwrócić zakupiony u nas plakat bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania, ani być zniszczony lub uszkodzony.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu, wypełnij formularz zwrotu i wyślij razem ze spakowanym i zabezpieczonym plakatem oraz dowodem zakupu (paragonem) na adres:

 

Muybien Malwina Osswald

ul. Dębowa 8/17

40-112 Katowice

 

Plakaty personalizowane i modyfikowane na Twoje specjalne życzenie (kolor, rozmiar) nie podlegają zwrotowi.

 

Po otrzymaniu przez nas zwracanego produktu i sprawdzeniu przesyłki, zwrócimy ci pieniądze na rachunek bankowy, z którego nastąpiła płatność.  Zwrócimy ci kwotę widniejącą na dowodzie zakupu tj. cenę plakatu oraz koszt wysyłki produkty do Ciebie. 

 

Reklamacje

 

Jeżeli otrzymany przez Ciebie plakat  ma  jakieś wady fizyczne, masz  prawo do złożenia reklamacji.

 

Twoje zgłoszenie powinno zawierać opis reklamacji oraz dokument potwierdzający nabycie reklamowanego plakatu (kopia faktury, paragonu, potwierdzenie przelewu z rachunku bankowego, etc.).

Reklamacja możesz  przesłać do nas pocztą elektroniczną na adres: muybienstore@gmail.com lub pisemnie na adres Muybien Malwina Osswald ul. Dębowa 8/17 40-102 Katowice , z dopiskiem „reklamacja”.

 

W ciągu 14  dni kalendarzowych ustosunkujemy się do Twojej reklamacji  i powiadomimy Cię o sposobie dalszego postępowania.

 W przypadku uznania reklamacji  wymienimy reklamowany przez Ciebie plakat  na pełnowartościowy lub jeżeli wymiana nie będzie możliwa zwrócimy Ci pieniądze za reklamowany plakat wraz z kosztami związanymi z odesłaniem go do nas,  w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji  odeślemy pełnowartościowy plakat na swój koszt na adres podany przez Ciebie w zgłoszeniu reklamacyjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl