FAQ

Czy muszę zakładać konto, żeby dokonać zakupu?

Nie, możliwe jest dokonywanie zakupów także przez niezarejestrowanych użytkowników.

Założenie konta daje Ci jednak możliwość obserwowania statusu zamówienia oraz historii zakupów, a także dostęp do specjalnych rabatów i promocji.

Kiedy otrzymam zamówione rzeczy?
Termin realizacji zamówienia to 3 - 5 dni roboczych dla plakatów z oferty oraz do 7 dni roboczych dla plakatów personalizowanych. Zwykle jednak plakaty wysyłane są w kolejnym dniu roboczym.
Powyższe terminy realizacji spowodowane są wykonywaniem zamówień na bieżąco. Jeżeli zależy ci na czasie - prosimy o kontakt: shop@muybien.pl

Czy wysyłacie towar za granicę?
Jasne ! Wysyłamy nasze produkty wszędzie tam, gdzie są ludzie, którym spodobały się one na tyle, że chcą je mieć. Koszt wysyłki do krajów Unii Europejskiej - to 25 zł, natomiast do pozostałych krajów - 45 zł. Koszty te mogą się zmienić w przypadku cięższej przesyłki. W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt : shop@muybien.pl

Czy plakaty trzeba oprawiać w ramę?

Nie. Plakaty świetnie wyglądają w ramach, ale równie atrakcyjnie prezentują się np. na wieszaku lub po prostu przyklejone do ściany. Drukujemy na papierze o gramaturze 250 g/m2 (plakaty w formacie od 50x70 drukowane są na papierze 200 g/m2) tak więc plakaty są dość grube i z powodzeniem mogą występować saute.

Czy wykonujecie plakaty na indywidualne zamówienie?
Oczywiście! Potrzebujesz czegoś niestandardowego - skontaktuj się z nami : shop@muybien.pl 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Pytania i odpowiedzi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl